قوانین و شرایط خدمات فروشگاه کتاب کهن

قوانین و مقررات و شرایط خدمات استفاده از فروشگاه اینترنتی کتاب کهن

 
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” و سفارش کالا و یا خرید فایل از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” هیچ مسوولیتی در قبال سانسور و یا ناخوانایی و یا کیفیت پایین و نقص صفحات فایل کتب ندارد اما این فروشگاه خود را برای خدمات بهتر متعهد میداند و در صورت امکان در صورت دسترسی ما به برخی کتب توسط این مجموعه اسکن میگردد و با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه سانسوری در محتوای فایل کتابها آنها را جایگزین نسخه های بی کیفیت و یا ناقص میکنیم .

فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد بخصوص این اشکالات در فرایند خرید و دانلود فایل مشاهده میشود .

فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کلیه کالا های پستی (کتاب) کپی و یا دسته دوم هستند و خرید کتاب از فروشگاه کتاب کهن به منزله آگاه بودن ازاین مورد میباشد .

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید ، لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

همچنین کاربران هنگام خرید فایل باید اطلاعات خود را از جمله آدرس ایمیل نام خریدار و شماره تماس را بطور صحیح وارد کنند بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست کاربر خرید فایل ایشان قابل پیگیری نیست و کاربر حق درخواست ارسال مجدد لینک را به آدرس ایمیل جدید و یا باز پس گیری وجه ندارد لذا در وارد کردن اطلاعات خود دقت فراوان کنید .

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن”می باشد.

فروش و تحویل سفارش در صورتی که هما به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق فسخ و لغو سفارش خود را ندارد و هزینه پرداختی ایشان به کیف پول حساب کاربری ایشان در فروشگاه واریز میگردد ومیتواند از طریق حساب کاربری خود مجددا از طریق کیف پول مشتری در وبسایت اقدام به خرید محصول دیگر و یا سفارش مجدد محصول خریداری شده خود نمایید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهئ شد. همچنین ارسال کالا بصورت تیپاکس پس کرایه خواهد بود و هزینه پست بر عهده خریدار خواهد بود.

لازم به ذکر است هچگونه مسئولیتی در قبال گارانتی محصولات نداریم زیرا کلیه کتب ارائه شده پس از ثبت سفارش مشتری از طریق سایر فروشندگان کتابفروشی ها سراسر کشور و بازار بزرگ کتاب خیابان انقلاب تهران تهیه میشود و فورا به آدرس ثبت شده مشتری ارسال میگردد .

زمان ارسال کالا پس از ثبت سفارش مشتری بین 5 تا 20 روز میباشد لذا امکان ارسال سریع تر نمیباشد و در صورتی که تهیه کتاب سفارش داده شده از طریق فروشگاه اینترنتی “کتاب کهن” امکان پذیر نباشد و یا در بازار موجود نباشد حتی زمان ارسال کالا ممکن است افزایش بیابد لذا در این زمان امکان لغو سفارش و بازگشت وجه وجود ندارد و حدالامکان با توافق طرفین امکان واریز مبلغ به کیف پول مشتری در حساب کاربری ایشان وجود دارد .

تمامی لینک های خریداری شده فایل پس از 24 ساعت منقضی میگردد لذا کاربر در صورتی که لینک خریداری شده را پس از طی این زمان دانلود نکرده یا بلا استفاده بگذارد هیچ مسئولیتی در قبال ارسال مجدد لینک و یا عودت وجه نداریم در صورتی که فایل مورد نظر وجود نداشته باشد یا لینک دارای مشکلات این چنینی باشد پس از تست و بررسی و اثبات , مجددا اصلاح و برای مشتری ارسال میگردد در غیر اینصورت خریدار میتواند پس از انتقضای لینک خود مجدد اقدام به خرید فایل مورد نظر کنند . (لازم به ذکر است لینک های دانلود توسط خطوط اپراتور های همراه اول و ایرانسل و اینترنت ثابت تست میشود)

قابل توجه مشتریان و خریداران فایل برخی لینک ها در فروشگاه کتاب کهن غیر مستقیم بوده و در صورتی که کاربر دانش کافی برای دانلود فایل از برخی آپلود سنتر ها را نداشته هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم دانلود کاربر از لینکهای دانلود را نداریم و لینکها تست شده و تنها در صورتی خدمات به مشتریان و خریداران فایل امکان پذیر است دراین زمینه که لینک دانلود به هر دلیلی وجود نداشته باشد و یا پس از تست فروشگاه قابل تایید بوده و سریعا اصلاح و لینک جدید به آدرس ایمیل خریدار ارسال میگردد .

فروشگاه کتاب کهن هیچگونه مسئولیتی در قبال شماره تماس درج شده در بخش تبلیغات را ندارد و هر گونه شکایت و نارضایتی افراد بر عهد فرد تماس گیرنده میباشد .

شرایط برگشت کالا:

متاسفانه در حال حاضر به علت نوسانات شدید بازار و تهیه سخت کتب امکان برگشت و عودت یا بازپس گیری مبلغ پرداختی و یا تغییر و تعویض سفارش پس از دریافت مرسوله نمیباشد .

همچنین در صورتی که کاربر فایل خریداری شده را به هر دلیلی منصرف شده باشد امکان عودت یا بازپس گیری مبلغ پرداختی و یا تغییر و تعویض لینک دانلود را ندارد .

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی باشد:

– فایل های خریداری شده کتاب محصولات دیجیتال.
– کالا های از جمله کتاب های کپی و دسته دوم و یا سایر محصولات از جمله مجموعه کتاب بصورت دی وی دی .

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا بجز روز های جمعه و شنبه از طریق تلفن “9369312106-98+” به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود (هزینه پست تیپاکس پس کرایه بوده و به عهده مشتری میباشد) . بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتابها و یا سوء استفاده کاربران از محتوای کتابها را بر عهده نمیگیرد لذا هیچگونه اجبار در خرید کالا و یا خرید فایل برای کاربران وجود ندارد و خریدار با دانش به این امر و با رضایت کامل اقدام به پرداخت میکنند.

قابل ذکر است از این پس امکان ثبت سفارش برای استان های ایلام و بخصوص کرمان (بافت) وجود ندارد همچنین در صورت خرید فایل از ساکنان این استانها هیچگونه پشتیبانی از طرف فروشگاه دریافت نمیکنند .

 

تبلیغات : استاد راهنما علوم غریبه جناب آقای محمدیان (09367230389) برای آموزش تخصصی جفر و یا سایر علوم .... برای رفع گرفتاری ,گشایش کار میتوانید با ایشان تماس بگیرید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
0 موارد محصول
حساب کاربری من