دانلود کتاب فالنامه دانیال نبی

دانلود کتاب فالنامه دانیال نبی (ع) نسخه خطی به زبان فارسی

کتاب فالنامه دانیال نبی (ع) نسخه خطی

توضیحات :

کیفیت : عالی

زبان : فارسی

فرمت : pdf

حجم فایل : ۶٫۱۲mg مگابایت

تعداد صفحات : ۴۰ صفحه

نسخه : خطی

نوع خطوط : نستعلیق

کتابی در زمینه فالنامه ها از حضرت دانیال نبی در زمینه کار کسب کار فرزند و آینده و …. فالنامه معتبر قدیمی و خطی در صفحات اول روش استفاده از این کتاب ذکر شده کتاب بسیار مفید و مجربی در زمینه فالنامه ها است .

لینک دانلود و خرید فایل :

۴۵۰۰ تومان – خرید

تصاویری از بخش های کتاب :

دانلود کتاب فالنامه دانیال نبی (ع) نسخه خطی به زبان فارسی

دانلود کتاب فالنامه دانیال نبی (ع) نسخه خطی به زبان فارسی

نگاهی بر زندگی حضرت دانیال :

حضرت دانیال (ع)در بیت المقدس متولد شد.دانیال به زبان ‌عبری به معنای «خدا قاضی من است» می باشد. در زمان لشکر کشی بابل به سرزمین بیت المقدس، دانیال جوان ۱۲ ساله ای بود.

در سال ۶۵۵ پیش از میلاد وی را به در بار «بخت النصر» پادشاه بابل به اسارت برد ند. در سرزمین بابل، دانیال و سه نفر از دوستان وی انتخاب می شوند تا نبوکد نصر(بخت النصر)، پادشاه بابل را خدمت کنند. دانیال به دلیل اینکه از عهده تعبیر خوابی که پادشاه دیده بود بر می آید، به مقام والایی در حکومت بابل منصوب می شود. حوادث زندگی دانیال و خواب هایی که او تعبیر می کند به هم ربط دارند.

یکی از رویا هایی که حضرت دانیال می بیند رویایی است که درباره قدرت های بزرگ جهان من جمله امپراطوری پارس است. تعدادی دیگر از رویا ها درباره حکومت های گونا گون می باشد. این رویا ها حکایت از رویداد هایی می کند که تا زمان روی کار آمدن منجی آخر الزمان (عج ) به وقوع خواهد پیوست. منجی آخر الزمان عادل خواهد بود. در تاریخ بشر هیچ رویدادی خارج از قدرت خداوند رخ نداده است و در آینده نیز رخ نخواهد داد. در این کتاب دانیال بار ها و بار ها می خوا نیم که خداوند بر اوضاع جهان مسلط است(دنیا در تسلط خدای متعال است و او حکومت بر ممالک دنیا را به هر که اراده کند می بخشد).

منبع : ویکی پدیا فارسی

تبلیغات: انواع دعا تضمینی و شرعی ( محبت , جدایی , ابطال , بخت گشایی , جن گرفته , احضار , یافتن سارق , حل مشکلات , طالع و سرکتاب ) شماره تماس ۰۹۳۶۷۲۳۰۳۸۹ آقای محمدیان

فروشگاه آنلاین کتاب کهن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.